Informacja o godzinach pracy

Szanowni Klienci, w okresie świątecznym nasze godziny pracy ulegają zmianie.

29.03.2024 r. (Wielki Piątek) pracujemy do godziny 15:00.

Dni wolne od pracy to 30.03.2024 r. (Wielka Sobota) oraz 01.04.2024 r. (Poniedziałek Wielkanocny).

Škoda Enyaq Coupe RS iV w salonie MKT Serwis

16 grudnia w salonie Škody MKT Serwis w Woli Mieleckiej, była możliwość przetestowania nowego modelu Škody Enyaq Coupe RS iV. Jest to najmocniejszy seryjnie produkowany model ŠKODY w historii.

Jeszcze lepsze osiągi

ENYAQ COUPÉ iV to pierwszy samochód elektryczny ŠKODY, który dołącza do rodziny RS. Obok niepowtarzalnego wnętrza i nadwozia, model ENYAQ COUPÉ RS iV wyróżnia wyjątkowy napęd, dający 299 KM mocy i 460 Nm momentu obrotowego. Podobnie jak wersja 80x, ENYAQ COUPÉ RS iV ma dwa silniki elektryczne i napęd na cztery koła, jest to najmocniejszy seryjnie produkowany model ŠKODY w historii. Przyspiesza od 0 do 100 km/h w 6,5 sekund, a prędkość maksymalna ograniczona jest elektronicznie do 180 km/h. RS ma wiele cech wspólnych z wersją SPORTLINE, ale już na pierwszy rzut oka odróżnia go od niej kilka wyjątkowych szczegółów. Z przodu zwraca na siebie uwagę wyrazisty sportowy zderzak, a w tylnej części RS jest rozpoznawalny za sprawą tradycyjnego czerwonego odblasku, który zajmuje całą szerokość tylnego zderzaka.

Wnętrze w duchu rodziny RS

Standardowa wersja wyposażenia ENYAQ COUPÉ RS iV to RS Lounge, w której dominują kolory czarny i zielony, mające, w połączeniu z elementami z włókna węglowego, wyraźnie sportowy charakter. Uzupełnieniem całości jest trzyramienna sportowa kierownica oraz błyszczące czarne wykończenie konsoli środkowej. RS może opcjonalnie otrzymać pakiet RS Suite, premiowy design, w którym dominantę stanowią fotele z perforowanej skóry.

Zapraszamy do salonu Škody MKT Serwis.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami
Adam Korczak
Zastępca kierownika działu handlowego
Samochody nowe Škoda
Michał Stańko
Doradca handlowy
Samochody nowe Škoda
Łukasz Wrzesień
Doradca handlowy
Samochody nowe Škoda
cross