Informacja o godzinach pracy

Szanowni Klienci, w okresie świątecznym nasze godziny pracy ulegają zmianie.

29.03.2024 r. (Wielki Piątek) pracujemy do godziny 15:00.

Dni wolne od pracy to 30.03.2024 r. (Wielka Sobota) oraz 01.04.2024 r. (Poniedziałek Wielkanocny).

Serwis klimatyzacji MKT Serwis

Dezynfekcja klimatyzacji z wymianą filtra pyłowego.

Cena 349 zł

Regularnie serwisując klimatyzację zapewniasz sobie komfort w letnie, upalne dni, gdy sprawna klimatyzacja szybko poprawia warunki podróżowania. Serwisowana klimatyzacja oczyszcza powietrze z pyłków roślin, bakterii oraz wirusów. Ponadto, zwiększasz swoje bezpieczeństwo, ponieważ w przypadku niesprawnej klimatyzacji, a w konsekwencji podróży w nagrzanym samochodzie, stajesz się szybciej zmęczony i opóźnia się Twoja reakcja. Dodatkowo klimatyzacja osusza powietrze wewnątrz auta, dzięki czemu nie parują szyby, co przekłada się na lepsza widoczność zimą i jesienią.

Filtr kabinowy/pyłowy

Filtr służy do odseparowania zanieczyszczeń z zewnątrz przed dostaniem się do wnętrza pojazdu. Gęstość i jakość zastosowanych materiałów filtrujących przy budowie oryginalnego filtra pozwala przepuścić tylko powietrze wolne od pyłów oraz szkodliwej sadzy.
W Autoryzowanych Serwisach dostępne są dwa rodzaje filtrów kabinowych:

  • filtr z węglem aktywnym – oprócz wkładu filtracyjnego zawiera również warstwę węgla aktywnego. Działa on jak bariera zatrzymując szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy. Ten filtr wychwytuje także drobne cząstki pyłu np. PM 2,5,
  • filtr antyalergiczny (szczególnie polecany), który oprócz filtracji oraz węgla aktywnego jest uzupełniony o warstwę bioaktywną, która zatrzymuje alergeny.

Czyszczenie metodą TUNAP

Procedurę czyszczenia klimatyzacji metodą TUNAP można podsumować jako unikanie „dróg na skróty”. Jej kluczowym punktem jest dokładne wyczyszczenie parownika, który jest elementem układu, na którym gromadzi się najwięcej osadów, bakterii i grzybów. Czyszczenie chemiczne środkiem TUNAP odbywa się poprzez mycie pod ciśnieniem parownika.

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami
Dorota Paciorek
Specjalista ds. ContactCenter
Martyna Siembab
Asystentka serwisu
cross