Informacja o godzinach pracy

Szanowni Klienci, w okresie świątecznym nasze godziny pracy ulegają zmianie.

29.03.2024 r. (Wielki Piątek) pracujemy do godziny 15:00.

Dni wolne od pracy to 30.03.2024 r. (Wielka Sobota) oraz 01.04.2024 r. (Poniedziałek Wielkanocny).

Doradca serwisowy, kosztorysant

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów serwisu samochodowego (mechanicznego / blacharsko-lakierniczego)
  • Otwarcie zlecenia naprawy, skompletowanie niezbędnej dokumentacji, rozliczenie wizyty w serwisie
  • Oględziny i przyjęcie pojazdu
  • Udzielanie informacji o pojeździe
  • Udzielanie informacji o obsłudze pojazdu
  • Koordynowanie prac oraz opieka nad pojazdem klienta
  • Umawianie klientów i planowanie pracy serwisu

Wymagania/obowiązki:

  • Zaangażowanie, własna inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Umiejętności handlowo-sprzedażowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
  • Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych
  • Wysokie standardy i profesjonalizm otoczenia
  • Praca w zakładzie o ugruntowanej pozycji
  • Praca w miłym środowisku i przyjemnej atmosferze
  • Atrakcyjne zarobki

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV (wraz ze zdjęciem), drogą elektroniczną na adres e-mail: kadry@mktserwis.pl z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu bieżącej i przyszłych rekrutacji prowadzonej przez P.U.H. MKT Serwis Maziarz Sp. Jawna na okres nie dłuższy niż 6 miesięcy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Administratorem danych jest P.U.H. MKT Serwis Maziarz Sp. Jawna z siedzibą w 39-300 Mielec, Wola Mielecka 592. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerw ca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.”

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

cross