Informacja o godzinach pracy

Szanowni Klienci, w okresie świątecznym nasze godziny pracy ulegają zmianie.

29.03.2024 r. (Wielki Piątek) pracujemy do godziny 15:00.

Dni wolne od pracy to 30.03.2024 r. (Wielka Sobota) oraz 01.04.2024 r. (Poniedziałek Wielkanocny).

Nowa Kia Niro - elektryczny crossover

Nietuzinkowy wygląd, unowocześnione napędy, lepsze osiągi, niższe zużycie paliwa oraz energii, większy bagażnik, technologiczne nowinki. Nowa Kia Niro - crossover, który wyznacza standardy w świecie masowej elektromobilności.

Niro HEV

Niro HEV, to klasyczna hybryda, w której nie trzeba ładować baterii. Jego podstawą jest zmodernizowany wolnossący silnik 1.6 GDI w którym zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań mających na celu ograniczenie zużycia paliwa. Średnie zużycie paliwa hybrydowego Niro to tylko 4,7 litra paliwa na 100 km. Wydajność poprawia również innowacyjna, sześciobiegowa przekładnia drugiej generacji o dwóch sprzęgłach (6DCT), która może działać w trybie automatycznym. Nowością w odświeżonej Kia Niro jest wyeliminowanie biegu wstecznego i wykorzystanie podczas cofania napędu silnika elektrycznego zamiast spalinowego.

Mocniejszy Plug- in hybrid

Moc systemowa całego układu to 183 KM. Jednocześnie zwiększono pojemność akumulatora, który teraz ma 11,1 zamiast 8,9 kWh. Efekty? Większa dynamika i większy zasięg tylko na prądzie. Nowe Niro PHEV do setki przyspiesza w 9,8 sekundy, a na jednym ładowaniu przejedzie w trybie elektrycznym średnio 59 km (po mieście nawet 76 km). Maksymalna prędkość na samej elektryce to 134 km/h. W trybie hybrydowym 161 km/h.

Kia Niro EV

Klienci, którzy zdecydują się na wybór nowego Niro EV będą mieli do dyspozycji zasięg do 460 km. Silnik o maksymalnej mocy 204 KM i maksymalnym momencie obrotowym 255 Nm zapewnia doskonałą elastyczność w każdych warunkach jazdy. Ładowanie Niro EV jest szybkie i wygodne – ładowanie od 10 do 80% pojemności akumulatora za pomocą szybkiej ładowarki trwa jedynie 43 minuty. Zaskakująca jest również pojemność bagażnika w tym modelu, która wynosi 475 litrów.

Odważny design oraz nowoczesne wnętrze

Nową Kia Niro trudno nie zauważyć na ulicy. Zmodernizowane przednie reflektory, tylne lampy w kształcie bumerangu, zachodzące aż na dach i tylne błotniki razem ze słupkiem C w kontrastowym malowaniu wzbudzają zainteresowanie. W tym przypadku KIA postawiła na mocne akcenty. Delikatnie zakrzywiona deska rozdzielcza zapewnia łatwy dostęp do elementów sterowania, a dotykowy panel na środku pozwala m.in. na kontrolę systemu multimedialnego oraz klimatyzacji przy pomocy jednego przycisku. W skrócie kokpit Kia Niro przypomina mix flagowego modelu Kia Sportage oraz EV6.

Nowa Kia Niro - testy

Kierownik salonu MKT Serwis KIA już testował nową Niro, co o niej mówi ?

Z pewnością jest to samochód nowoczesny, niebanalny, stworzony dla rodzin. Warto też zaznaczyć, że jazda Niro należy do przyjemnych, ekonomicznych i wygodnych. Zawieszenie z układem napędowym  zostało tak zestrojone, aby zapewnić najwyższy komfort i ekonomię w użytkowaniu na co dzień.

W naszym salonie MKT Serwis KIA w Woli Mieleckiej, aktualnie dostępne do testów są dwie wersje napędowe modelu Kia Niro- to hybrydowy (HEV) oraz elektryczny (BEV).

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym modelem oraz na jazdy testowe.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami
Dawid Dziekan
Kierownik działu handlowego
Samochody nowe KIA
Kamil Madej
Doradca handlowy
Samochody nowe KIA
cross