Informacja o godzinach pracy

Szanowni Klienci, w okresie świątecznym nasze godziny pracy ulegają zmianie.

29.03.2024 r. (Wielki Piątek) pracujemy do godziny 15:00.

Dni wolne od pracy to 30.03.2024 r. (Wielka Sobota) oraz 01.04.2024 r. (Poniedziałek Wielkanocny).

Podaruj bliskiej osobie coś wyjątkowego …

Voucher na usługi MKT SERWIS

Zapraszamy do zakupu bonu podarunkowego na wszystkie usługi z portfolio  MKT Serwis.

Osoba obdarowana decyduje, jaką usługę chce wykonać.

Wartość bonu do indywidualnego ustalenia

Wymieniając u nas regularnie olej silnikowy, zyskujesz dłuższą żywotność silnika, dzięki substancjom dodatkowym utrzymującym go w czystości i zapobiegającym tworzeniu się szlamu. Nasze oryginalne oleje to większa efektywność, dzięki mniejszemu tarciu, utrzymaniu właściwych parametrów oleju oczekiwanych przez producenta silnika (wraz z przebiegiem i czasem te parametry się zmieniają, a regularna wymiana pozwala na ich podtrzymanie) oraz efektywniejszą i dłuższą pracę turbosprężarki smarowanej tym samym olejem. Korzystając z naszych serwisów, decydujesz się na profesjonalną usługę wymiany oleju wykonanąprzez przeszkolonego mechanika, który dysponuje narzędziami dedykowanymi do obsługi Twojego Volkswagena.

Wymieniając olej w DSG, zapewniasz utrzymanie odpowiednich parametrów pracy, a więc odpowiedniego smarowania, przenoszenia obciążeń oraz odprowadzania ciepła oraz oczyszczania skrzyni z zanieczyszczeń, a tym samym wydłużoną jej trwałość. Olej ulega starzeniu, ponieważ poddawany jest wysokim temperaturom i procesom chemicznym. Jeśli nie zostanie wymieniony, podobnie jak w przypadku oleju silnikowego, w pewnym momencie jego parametry mogą być niewystarczające dla zapewnienia prawidłowego działania smarowanych elementów, które zaczną się ścierać.

Korzystając na co dzień ze skrzyni biegów DSG ważne jest aby:

Nawet do 30% rabatu na usługi serwisowe i 20% na części do starszych modeli ŠKODY. Skorzystaj z oferty programu 4Service i Pakietów Ekonomicznych.

Wiek Pojazdu4-lata5-6 latPowyżej 6 lat
Rabat na wybrane części oryginalne10%15%20%
Rabat na wybrane usługi20%25%30%
cross