Informacja o godzinach pracy

Szanowni Klienci, w okresie świątecznym nasze godziny pracy ulegają zmianie.

29.03.2024 r. (Wielki Piątek) pracujemy do godziny 15:00.

Dni wolne od pracy to 30.03.2024 r. (Wielka Sobota) oraz 01.04.2024 r. (Poniedziałek Wielkanocny).

Czy warto kupić Kia Stonic?

Muskularna, dynamiczna sylwetka Kia Stonic kojarzy się z pełną niezapomnianych wrażeń jazdą. Aerodynamiczne linie i mocno zaakcentowany grill chłodnicy nadają jej niepowtarzalny charakter. Podkreśla go spojler nad tylną szybą, nisko umieszczone otwory wlotu powietrza, zdecydowana linia zderzaków i błotników oraz dyfuzor.

kia-stonic-hero
Kia Stonic

Kia Stonic silniki

Silnik Benzynowy

1.2 DPI84 KM5 biegowa skrzynia manualna
1.0 T-GDI100 KM6 biegowa skrzynia manualna
1.0 T-GDI100 KM7 biegowa skrzynia automatyczna

Silnik benzynowy Mild Hybrid

1.0 T-GDI MHEV120 KM6 biegowa skrzynia manualna
1.0 T-GDI MHEV120 KM7 biegowa skrzynia automatyczna

Kia Stonic Mild Hybrid

Atuty wersji MHEV

Dodatkowy moment obrotowy, który generuje silnik elektryczny wpływa zarówno na poprawę osiągów jak i na zmniejszenie zużycia paliwa. System automatycznie wyłącza silnik z załączonym biegiem już na etapie hamowania silnikiem, przy małych prędkościach 48-woltowa hybryda umożliwia „żeglowanie" przy całkowicie wyłączonym silniku spalinowym, podczas jazdy bez obciążenia do prędkości 160 km/h.

Jednostka napędowa uruchamia się natychmiast i płynnie, gdy tylko kierowca naciśnie ponownie pedał przyspieszenia lub sprzęgła. Podczas zjazdów ze wzniesienia oraz hamowania układ hybrydowy odzyskuje energię, która następnie magazynowana jest w 48V akumulatorze litowo-jonowym. Pedał sprzęgła działa w taki sam sposób, jak w samochodach wyposażonych w klasyczną przekładnię mechaniczną, a elektromechaniczne sterowanie pracą sprzęgła zapewnia płynną zmianę biegów i łatwe wyczucie momentu wysprzęglenia.

kia-stonic-3

Elektroniczna intuicja.

Zaawansowane systemy Drive Wise w Kia Stonic sprawiają, że prowadzenie to czysta przyjemność. Niezależnie od tego czy parkujesz, jeździsz po mieście czy poza nim, wykrywają one potencjalne zagrożenia, ostrzegają, a nawet aktywnie dbają o bezpieczeństwo.

  • System monitorowania ruchu pojazdów podczas cofania z funkcją automatycznego zatrzymania.
  • Przednie i tylne czujniki parkowania.
  • Funkcja automatycznego przełączania pomiędzy światłami drogowymi i mijania.
  • System ostrzegania o zmęczeniu kierowcy.
  • System autonomicznego hamowania.

Bezpieczna podróż

  • Asystent jazdy po autostradzie.
  • System automatycznie zmieniający tor jazdy w przypadku braku reakcji kierowcy na możliwość wystąpienia kolizji podczas zmiany pasa.
  • System rozpoznający znaki ograniczeń prędkości.
  • Aktywny tempomat.
  • Asystent jazdy utrzymujący pojazd pośrodku pasa ruchu oraz asystent utrzymania pasa ruchu.
kia-stonic-4
Kia Stonic - wnętrze

Zachwycające wnętrze

Usiądź wygodnie w fotelu kierowcy i daj się uwieść niezwykle stylowemu wnętrzu Kia Stonic. Możesz wybrać dwukolorowe siedzenia z tapicerką materiałową lub częściowo wykonane ze skóry ekologicznej z efektownymi, szarymi przeszyciami. Sportowa, spłaszczona w dolnej części i pokryta skórą kierownica świetnie leży w dłoniach. Oryginalny charakter samochodu podkreślają kolorowe wstawki, wysublimowane detale, kontrastowe przeszycia na kierownicy i siedzeniach oraz eleganckie, błyszczące wykończenie deski rozdzielczej.

kia-stonic-1
Kia Stonic - wnętrze

Kia Stonic pojemność bagażnika

Kia Stonic to samochód dla tych, którzy realizują plany i spełniają marzenia. Składana, dzielona kanapa i przestronne wnętrze pozwalają powiększyć pojemność bagażnika z 332 l do imponujących 1135 l. Dysponując taką przestrzenią, można wyruszyć na wymarzony aktywny wypoczynek.

Kia Connect i usługi Kia Live

Pozostań w kontakcie.
Stały kontakt ze światem daje niemal nieograniczone możliwości. Takie, które zachęcają do realizowania ambitnych pomysłów. Bez względu na to, gdzie się znajdujemy i dokąd zmierzamy. Aplikacja i usługi pokładowe Kia Connect zapewniają te możliwości, czytelnie dostarczając przydatne informacje. System nawigacji online zapewnia aktualizowane w czasie rzeczywistym dane na temat natężenia ruchu, lokalizacji stacji ładowania, dostępnych miejsc postojowych, prognozę pogody oraz informacje o punktach użyteczności publicznej (POI). Dzięki aplikacji Kia Connect można przesłać dane profilu użytkownika, otrzymywać podpowiedzi nawigacyjne od miejsca zaparkowania aż do finalnego celu podróży, korzystać z trybu współdzielenia auta, funkcji odnajdywania samochodu na rozległym parkingu, sterowania zamkami i innych udogodnień. Takie możliwości mogą zmienić zwykłą jazdę w inspirującą podróż.

Zapraszamy na jazdę testową Kia Stonic.

cross