Informacja o godzinach pracy

Szanowni Klienci, w okresie świątecznym nasze godziny pracy ulegają zmianie.

29.03.2024 r. (Wielki Piątek) pracujemy do godziny 15:00.

Dni wolne od pracy to 30.03.2024 r. (Wielka Sobota) oraz 01.04.2024 r. (Poniedziałek Wielkanocny).

Odmieniona Škoda Kamiq

Nowa Škoda Kamiq to miejski crossover, który łączy zalety SUV-a z charakterystycznym designem Skody pełny dynamicznych kształtów i wyrazistych krawędzi, precyzyjnie dostosowany do wąskich uliczek. Większy prześwit oferuje Ci lepszy widok na otoczeni, jednoczenie ułatwi wsiadanie. Solidną konstrukcje uzupełniają dodatki ochronne zderzaków i progów. Nowa Skoda Kamiq to moc i bezpieczeństwo, które będą Ci towarzyszyć dokądkolwiek się udasz.

Odmieniona-skoda-kamiq-hero

Odmienione wnętrze

W przestronnym kokpicie nowej Škody Kamiq wyróżnia się infotaiment z wolnostojącym wyświetlaczem od 6,5 do 9,2 cala. Wygodne fotele pokryte tapicerką Suedia oraz skórzana wielofunkcyjna kierownica podnosi komfort codziennego użytkowania Skody Kamiq. W zimowych podróżach świetnie sprawdzi się podgrzewana kierownica oraz przednie i tylne siedzenia. Dwustrefowa klimatyzacja Climatronic dzięki personalizowanym ustawieniom pozwoli Tobie jak i Twoim pasażerom dopasować temperaturę do swoich potrzeb. Funkcja Air Care wypełni wnętrze Škody Kamiq czystym powietrzem, natomiast czujnik wilgoci zmniejszy częstotliwość zaparowanych szyb w Twoim samochodzie. Duży, opcjonalny dach panoramiczny z osłoną przeciwsłoneczną dostarczy Ci mnóstwo światła dziennego, szkło jest przyciemniane na czarno, dzięki czemu do wnętrza dostaje się tylko odpowiednia ilość światła i ciepła. Praktyczny bagażnik z licznymi zaczepami i haczykami ma pojemność 400l. po złożeniu tylnych oparć pojemność bagażnika wzrasta do 1395l.

Odmieniona-skoda-kamiq-3

Komfort i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w Nowej Škodzie Kamiq jest na pierwszym miejscu. Stąd aż 9 poduszek powietrznych w tym poduszka chroniąca kolana. Każdy samochód posiada szereg systemów wspomagających kierowcę takich jak Travel Assist, Side Assist , Crew Protect Asisst oraz system eCall, który przekazuje infromacje takie jak lokalizacja samochodu, liczba osób w samochodzie i pozycja samochodu przed i po wypadku.

Odmieniona-skoda-kamiq-2

Wydajne i ekonomiczne silniki

Nowa Škoda Kamiq dostępna jest z trzycylindrowym silnikiem 1.0 TSI EVO2 oraz czterocylindrowym silnikiem 1.5 TSI EVO2. Samochód może być również wyposażony w automatyczną skrzynie biegów DSG. Jej główne zalety to możliwość płynnej zmiany biegów, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego zużycia paliwa.

Odmieniona-skoda-kamiq-1

Bądź online nawet w podróży

Zaawansowany Infotaiment nowej Skody Kamiq ułatwi Ci codzienne korzystanie z samochodu i zaoferuje wszelkie wsparcie potrzebne aby dotrzeć do wyznaczonego celu. Škoda Navigation oferuje również bezprzewodowy SmartLink lub 4 glośniki z tyłu. SmartLink zawsze zawiera 10,25-calowy Virtual Cockpit. Inne funkcje takie jak Phone Box lub cztery szybko ładujące porty USB-C możesz dodać w ramach opcjonalnych pakietów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Nowej Škody Kamiq.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami
Adam Korczak
Zastępca kierownika działu handlowego
Samochody nowe Škoda
Michał Stańko
Doradca handlowy
Samochody nowe Škoda
Łukasz Wrzesień
Doradca handlowy
Samochody nowe Škoda
cross