Informacja o godzinach pracy

Szanowni Klienci, w okresie świątecznym nasze godziny pracy ulegają zmianie.

29.03.2024 r. (Wielki Piątek) pracujemy do godziny 15:00.

Dni wolne od pracy to 30.03.2024 r. (Wielka Sobota) oraz 01.04.2024 r. (Poniedziałek Wielkanocny).

Nowa Škoda Scala

Elegancka i praktyczna nowa Škoda Scala poardzi sobie w wielu sytuacjach. Zakochasz się w ponadczasowym, nowoczesnym designie i najwyższej technologii. Czarny tylny dyfuzor i wydłużony spojler pokrywy bagażnika nadają styl a jednocześnie sportowy wygląd. Charakterystyczna szyba, która rozciąga się nad tylną pokrywą i światami, dopełnia jej niepowtarzalny wygląd. Dzięki różnym pakietom stylistycznym, możesz spersonalizować wygląd swojej Skody Scala.

nowa-skoda-scala-hero

Zaawansowana technologia

Nowa Škoda Scala bazuje na nowoczesnej platformie MQB o zaawansowanej konstrukcji. Posiada najnowszy układ napędowy i szereg najwyższej klasy systemów wspomagających Cię podczas jazdy, które wcześniej były dostępne tylko w większych modelach. Sport Chassis Control to system oferujący dynamiczną jazdę. Obejmuje on regulowane amortyzatory z dwoma trybami – normalnym i sportowym, oczywiście system jest zawsze wyposażony w funkcję wyboru trybu jazdy. Producent oferuje trzycylindrowy silnik 1.0 TSI EVO2 oraz czterocylindrowy silnik 1.5 TSI EVO2. Wszystkie zmodernizowane jednostki EVO2 oferują zwiększoną wydajność i niższe zużycie paliwa. Najwyższej klasy silnik 1.5 TSI EVO2 zapewniają moc 110KW i maksymalny moment obrotowy 250 Nm. Oczywiście nowa skoda Scala może być wyposażona w automatyczną skrzynie biegów DSG, oraz kierownice z manetkami zamiany biegów DSG, co przekłada się na jeszcze lepsze wrażenia z jazdy Skoda Scala.

nowa-skoda-scala-1

Ponadczasowe wnętrze

Wnętrze nowej Škody Scala inspirowane jest dynamicznym wyglądem zewnętrznym. Łączy w sobie typową praktyczność z wyjątkowym designem, przepełnionymi eleganckimi liniami. Wyjątkowy wygląd uzupełnia wolnostojący Infotaiment z wyświetlaczem o rozmiarach od 6,5 do 9,2 cala, w którym m. in. zajdziesz szczegółowe informacje dotyczące miejsc parkingowych i pogody na trasie. Dodatkowo nowa Scala wyposażona jest w dwustrefową klimatyzacje Climatronic, podgrzewaną przednią szybę, kierownicę oraz przednie i tylne siedzenia. Panoramiczny dach i oświetlenie ambiente w Scali oferują

jazdę w przyjemnym i przytulnym wnętrzu. Bagażnik o regularnych kształtach ma pojemość 467 l. a po złożeniu oparć tylnej kanapy pojemność bagażnika wzrasta do 1410 l.

nowa-skoda-scala-2

Nowoczesne systemy

Nowa Škoda Scala oferuje kierowcy szereg zaawansowanych systemów wspomagających, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy. Przykładem jest Travel Assist, który łączy kilka systemów i funkcji takich jak: traffic sing recognition przeszukuje przeskanowane obrazy pod kątem znanych znaków drogowych i porównuje z danymi nawigacyjnymi, dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć kiedy przekraczasz prędkość. Adaptive lane assist system koryguje tor jazdy, próbując utrzymać pojazd w obrębie pasa ruchu. Dzięki funkcji park assist, który przejmuje kontrolę nad kierownicą i lekkimi ruchami pomaga Ci wykonać manewr parkowania, musisz tylko dodawać gazu lub hamować-parkowanie nigdy nie było łatwiejsze. Kamera cofania zwiększa wygodę i bezpieczeństwo podczas cofania, pokazując przestrzeń za samochodem. Front Assist to asystent bezpieczeństwa, który w obliczu nieuniknionej kolizji aktywuje hamulce, by zminimalizować konsekwencje.

nowa-skoda-scala-3

Zapraszamy do kontaktu, dowiedz się pierwszy o nowościach w nowej Škodzie Scala.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami
Adam Korczak
Zastępca kierownika działu handlowego
Samochody nowe Škoda
Michał Stańko
Doradca handlowy
Samochody nowe Škoda
Łukasz Wrzesień
Doradca handlowy
Samochody nowe Škoda
cross