Informacja o godzinach pracy

Szanowni Klienci, w okresie świątecznym nasze godziny pracy ulegają zmianie.

29.03.2024 r. (Wielki Piątek) pracujemy do godziny 15:00.

Dni wolne od pracy to 30.03.2024 r. (Wielka Sobota) oraz 01.04.2024 r. (Poniedziałek Wielkanocny).

Nowa Škoda Octavia

Jeszcze wygodniejsza, bezpieczniejsza i bardziej ekologiczna – taka jest nowa Škoda Octavia.

Skoda pokazała unowocześnioną wersję swojego bestsellerowego modelu zawierającą modyfikacje designu, ulepszenia technologiczne i jeszcze bardziej zrównoważone wnętrze.

Innowacje, takie jak w pełni zmodyfikowany system Infotainment, nowe systemy bezpieczeństwa, zwiększone wykorzystanie zrównoważonych materiałów i mocniejsze reflektory sprawiają, że Škoda Octavia jest jeszcze lepiej dopasowany do codziennych potrzeb.

nowa-skoda-octavia-hero

Subtelne odmłodzenie

Zmiany w wyglądzie Škodzie Octavia obejmują przeprojektowanie reflektorów, które teraz zarówno fizycznie, jak i wizualnie lepiej przylegają do zmodernizowanej osłony chłodnicy. Cały przód auta wygląda jeszcze bardziej elegancko – wrażenie to jest spowodowane między innymi ściślejszym poprowadzeniem linii przedniej części nadwozia. Tylny zderzak w nowej wersji modelu Octavia jest całkowicie odnowiony. Opływowa sylwetka samochodu przywodzi na myśl kontury coupe, wygląda stylowo i sportowo. Bagażnik nowej Škody Octavia oferuje pokaźne 600 l. co czyni go jednym z większych w swojej klasie. Po złożeniu oparć tylnej kanapy uzyskujemy pełne 1 555 l. Ma regularny kształt, dłuższą powierzchnie  podłogi docenisz to podczas załadunku bagażnika.

Najważniejsze informacje w zasięgu Twojego wzroku

Jedną z przydatnych funkcji nowej Škody Octavia jest wyświetlacz Head-Up, który wyświetla aktualną prędkość, instrukcje nawigacyjne i różne inne informacje na przedniej szybie. Virtual Cockpit z kilkoma różnymi układami, możesz skonfigurować tak aby wyświetlał wybrane przez Ciebie dane. Duży 13-calowy wyświetlacz Infotainment, wygodnie umieszczony w polu widzenia kierowcy wyposażony jest Apple CarPlay i Android Auto. Zmodernizowana Škoda Octavia zapewnia również wydajniejsze ładowanie urządzeń przez USB-C i ulepszony, bezkluczykowy system zamykania samochodu Kessy.

Jakość i ekologia idą w parze

Każdy element wnętrza nowej Škody został wykonany z największą dbałością o jakość wykonania i przy użyciu najwyższej jakości materiałów, a wszystko to z myślą o zrównoważonym rozwoju i ochronie środowiska. Właśnie dlatego do wykończenia nowej Škody Otavia użyto skóry ekologicznie garbowanej przy użyciu łupin kawy. Ponadto wnętrze samochodu zawiera wiele elementów w unikalnym wykończeniu Unique Dark Chrome, które jest bardziej przyjazne dla środowiska niż tradycyjne chromowanie.

nowa-skoda-octavia-1

Bogaty wybór silników

Wydajne czterocylindrowe silniki wysokoprężne dostępne w kilku wariantach mocy, współpracujące z manualną lub automatyczną skrzynią biegów DSG, napędem na przednie lub wszystkie koła.

Gamę jednostek napędowych zmodernizowanej Škody Octavia rozpoczyna silnik benzynowy 1.5 TSI o mocy 85 kW (115 KM) z 6-biegową manualną skrzynią biegów lub DSG. Jednostka 1.5 TSI o mocy 110 kW (150 KM), oprócz wersji z manualną skrzynią, jest dostępna także z technologią miękkiej hybrydy oraz skrzynią biegów DSG. Wyżej w gamie Škoda Octavia znajdują się silniki dwulitrowe: dla wersji z napędem na cztery koła dostępny będzie silnik 2.0 TSI o mocy 150 kW (204KM) z automatyczną skrzynią biegów, a najwyższy model Octavia RS oferuje moc 195 kW (265KM). Dostępne są także dwa silniki diesla 2.0 TDI: wariant o mocy 85 kW (115KM) dostępny jest z manualną 6-biegową skrzynią biegów, a wersja o mocy 110 kW (150KM) ponownie posiada automatyczną, 7-biegową skrzynię DSG.

Systemy wspierające w Škodzie Octavia

Škoda Octavia wyposażony jest w wydajne światła LED z przodu i z tyłu. Główna zaletą reflektorów LED Matrix drugiej generacji jest ich funkcja Matrix, która po przez sekwencyjne zapalenie i gaszenie poszczególnych segmentów LED zapobiega oślepianiu innych użytkowników drogi. Oznacza to, że podczas podróży możesz mieć cały czas pełną wiązkę światła. Reflektory w nowym designie zostały wyposażone w dodatkową, ulepszoną technologię LED Matrix, z 36 segmentami zamiast 24 i nowymi funkcjami, które pozwalają na wyjęcie świateł przeciwmgielnych ze zderzaka Škody Octavia .

System Front Assist z funkcją ochrony pieszych może ostrzec Cię lub wspomóc w zatrzymaniu samochodu, w przypadku zbliżającej się kolizji z innym pojazdem lub osobą. Side Assist wykrywa pojazdy zbliżające się od tyłu lub znajdujące się w martwym polu widzenia samochodu w odległości do 70 m.  

nowa-skoda-octavia-2

Pełna łączność

Nowa Octavia jest zawsze online i oferuje szereg usług mobilnych. System Infotainment z ekranem o przekątnej 10 cali oraz opcjonalną 13-calową nawigację. Ten drugi oferuje asystenta sterowania głosowego Laura lub radio internetowe. Standardowa wersja wyposażona jest w cztery porty USB-C obsługujące szybkie ładowanie, dwa porty z przodu i dwa z tyłu. Znajdziemy również Phone Box służący do bezprzewodowego ładowania telefonu komórkowego.

Nowa Škoda Octavia już wkrótce w salonie, zapraszamy do kontaktu.

nowa-skoda-octavia-3
Skontaktuj się z naszymi specjalistami
Adam Korczak
Zastępca kierownika działu handlowego
Samochody nowe Škoda
Michał Stańko
Doradca handlowy
Samochody nowe Škoda
Łukasz Wrzesień
Doradca handlowy
Samochody nowe Škoda
cross